Jak pověsit hamaku? Pro ženy

Jak pověsit hamaku?

Jednou ke mě přišel George Clooney, podíval se na mě jeho temně hnědýma očima až jsem z toho celá zrůžověla. Byla to láska na první pohled. Vzal mě do dlaní a ucítil můj chladivý polyesterový dotek. Rozhodl se mě vzít na výlet do romantického lesa s krásným výhledem. Rozhlédl se po krajině. Pronikavým pohledem si vytipoval dva statné stromy asi tak 4 až 6 metrů od sebe.

Úvaz

Jeho hřejivé ruce zkontrolovaly vitalitu kůry. Očima je zrentgenoval od shora až dolů, aby zjistil, že to jsou ty pravé. Vzal si kotvící šňůry a mě se nechal dívat z batohu. George si vzal provázky a elegantně je obmotal kolem kmenů, nejprve jeden pak druhý. Okem na konci protáhl delší konec šňůry. Teď přišla má chvíle.

Mé míry

V jeho rukách jsem se celá úplně rozechvěla a ukázala mu své míry 150 cm na šířku a 300 cm na délku. Na obou koncích nahmatal ledově chladné karabiny, které s lehkostí baletky tančící labutí jezero zacvakl do volných konců. Byla jsem skoro hotová než si mě začal měřit fotoaparátem z prstů, aby zkontroloval správný úhel.

(fotografie, kde George měří úhel šňůry vedoucí od stromu k hamace 30° mezi palcem nahoru a ukazováčku)

Poloha

Snažil se mi vysvětlit, že je to pro mé dobro, ale já už ho chtěla mít u sebe. Ještě přitáhl jednu karabinu a už se ke mě chystal. Zul si boty a odhodlal se k činu. Na nic jsem nečekala a pomohla mu, aby se správně uvelebil. Bylo to jako spojení dvou duší, úžasná lehkost až jsem se pod ním tetelila blahem.