BearBeds

barevné hamaky

Pro objednání hamaky vyplňte, prosím, tento formulář, který mi odešlete e-mail, na kterém si domluvíme podrobnosti prodeje. K hamace jsou přidělané karabiny na pověšení a také šňůry, díky kterým je hamaka připravená k okamžitému použití.

Cena jedné hamaky je 1 200 Kč.

  Ihned k odeslání mám tyto barvy hamak:

  barevné hamaky
  Moc děkujeme @lenka_z_blbin za hamaku Bearbeds. Tahle věcička potěší opravdu každého, malé i velké. A můžete ji vytáhnout v jakémkoliv počasí. U nás je tak moc využívaná, že jsme k vůli ní máme v obýváku udělané háky do zdi. Na výlety s námi jezdí od doby co ji máme, protože stačí dva stromy a odpočinek je na světě. Navíc hezčí barvičky hamak než u @Lenka_z_blbin jsem ještě nikde jinde nenašla. Za nás doporučuji.
  Žaneta Dolejší
  Skvělý, lehký a přitom pevný materiál, ruční práce, český výrobek, výborná domluva s dodavatelkou, modrá hamaka vám dá pocit, že jste v nebi (modrá pod vámi a modrá nad vámi... 👌).​
  Barbora Černohorská
  Od Bearbeds jsem v soutěži vyhrála Hamaku. 🙂 S Lenkou byla skvělá domluva ohledně barvy a předání ❤️ Hamaka vypadá skvěle-barva krásná, těším se až v létě vyzkoušíme na výletech.
  Kristýna Dejmková
  ,,Hamaku jsem koupil na Vánoce pro moje dva syny. Oba mají pokoje laděné do barvy. Mladší má pokoj do zelena a tak zelená hamaka byla jasná volna. Pokoj staršího syna je v modrém duchu, vybral jsem mu modrou hamaku. Oba dva si v hamace nejraději čtou knížky a občas u toho i usnou."
  Pavel Krutský