BearBeds

barevné hamaky

,,Ráda vytvářím věci, které dělají ostatním radost."

Hlavy vytesané v písku

Když myslíte v lese na blbiny, stačí 2 lana a dvě karabiny. Trvá to jen chvilku a je přitom legrace. Zavěsíte mezi stromy a houpete se v ručně šité hamace.

Výhled z lesa v hamace

Hamaky, které šiju, jsou věrným společníkem pro naše chvíle pohody. V lese, na zahradě, na terase nebo v dětském pokoji, z nich během chvíle vytvořím útulný koutek pro odpočinek a líné pohupování, které milují nejen naše děti, ale i my dospělí.

Jak to všechno začalo?

Hamaky jsem začala vyrábět v roce 2013. Tenhle malý barevný pytlíček se stal naším nejlepším kamarádem na cesty. Nemusíte řešit kam si dáte karimatku, aby vás netlačil nějaký kámen nebo vás nestudila mokrá zem. Hamaku natáhnete během chvilky kamkoliv mezi dva stromy a můžete odpočívat. Nejdřív jsem ušila hamaky pro nás, ale o naši houpací pohodu se začali zajímat ostatní a objednávek přibývalo. A tak dnes nabízím ušití hamaky pro každého, kdo si to chce na cestách nebo doma užívat stejně jako my.

Hamaka s pohledem na Monemvasiu

Důležité údaje pro nadšené cestovatele

Hamaky šiju standartně 3 metry dlouhé, v šířce 150 cm s vlastním pytlíčkem. K uvázání okolo stromu jsem zvolila paracord (pevná padáková šňůra, každá v délce 2,5 m) a 2 karabiny, díky kterým si jednoduše nastavíte prověšení hamaky, jaké vám vyhovuje. Karabiny jsou všité do hamaky, aby se vám při cestování neztratily.

Návod na pověšení najdete v tomto článku pro muže a  pro ženy. Nejoblíbenější barvy jsou tyrkysová, fuchsiová a zelená. Materiál, ze kterého hamaky vyrábím je 100% PES (a tím nemyslím, toho nepopulárního covidového, ale 100% polyester :-)).

Váha jedné hamaky vč. kotvících šňůr a karabin se pohybuje cca 550 – 600 g. Jsou lehké a skladné do každého batohu.

Cena 1 hamaky je 1 200 Kč. V ceně je hamaka, karabiny i kotvící šňůry.

 

PŘEJI VÁM PŘÍJEMNÉ HOUPÁNÍ A SKVĚLÉ ZÁŽITKY NA CESTÁCH 

Vaše švadLenka Přívarová

Moc děkujeme @lenka_z_blbin za hamaku Bearbeds. Tahle věcička potěší opravdu každého, malé i velké. A můžete ji vytáhnout v jakémkoliv počasí. U nás je tak moc využívaná, že jsme k vůli ní máme v obýváku udělané háky do zdi. Na výlety s námi jezdí od doby co ji máme, protože stačí dva stromy a odpočinek je na světě. Navíc hezčí barvičky hamak než u @Lenka_z_blbin jsem ještě nikde jinde nenašla. Za nás doporučuji.
Žaneta Dolejší
Skvělý, lehký a přitom pevný materiál, ruční práce, český výrobek, výborná domluva s dodavatelkou, modrá hamaka vám dá pocit, že jste v nebi (modrá pod vámi a modrá nad vámi... 👌).​
Barbora Černohorská
Od Bearbeds jsem v soutěži vyhrála Hamaku. 🙂 S Lenkou byla skvělá domluva ohledně barvy a předání ❤️ Hamaka vypadá skvěle-barva krásná, těším se až v létě vyzkoušíme na výletech.
Kristýna Dejmková
,,Hamaku jsem koupil na Vánoce pro moje dva syny. Oba mají pokoje laděné do barvy. Mladší má pokoj do zelena a tak zelená hamaka byla jasná volna. Pokoj staršího syna je v modrém duchu, vybral jsem mu modrou hamaku. Oba dva si v hamace nejraději čtou knížky a občas u toho i usnou."
Pavel Krutský
Blíží se jarní úklid, mytí oken, práce na zahradě atd. Není nad to si po náročném dni lehnout do hamaky, dát nohy nahoru a nechat své tělo odpočívat.
Hamaka není totéž jako postel. Je to obláček, který umožní vašemu tělu opravdu odpočinout. Využijte slevové akce, která končí 23.2.2022 v 22:02 hodin.

    jiskřivá láska mezi partnery v hamace na lodi